Akcesoria Apple: folie ochronne, szkła hartowane, etui

Masz telefon marki Apple? Na pewno chcesz mu zapewnić maksymalną ochronę, tak, jak każdemu innemu swojemu sprzętowi. Właśnie dlatego trafiłeś w to miejsce. W GSM VIKING mamy wszystko, czego potrzebują urządzenia spod znaku ugryzionego jabłka, by skutecznie je chronić przed różnymi uszkodzeniami. Szkło hartowane na iPhone, ochronna folia hydrożelowa, etui… Czegokolwiek szukasz – dostaniesz to właśnie w naszym sklepie.

Szkła i folie ochronne na iPhone

Ekran to zdecydowanie najwrażliwsza część każdego urządzenia mobilnego, a przy tym – często droga w wymianie. Dlatego zawsze warto pomyśleć o tym, by ją zabezpieczyć. Szkło hartowane do iPhone lub folia hydrożelowa działają jak tarcze. Zapewniają one dużo wyższą wytrzymałość na uderzenia i upadki oraz na zarysowania ostrymi przedmiotami czy piaskiem lub innymi drobinkami.

Między nimi jest jednak dość istotna różnica. Zapewniają podobny poziom ochrony, ale hydrożel ochronny lepiej przylega do zakrzywionych ekranów, zastosowanych np. w wybranych modelach z serii X, 11, 12 i 13.

Etui na iPhone

Proponujemy jednak nie tylko szkło hartowane i folie hydrożelowe do smartfonów Apple. U nas znajdziesz też etui na iPhone. Przezroczyste case’y świetnie korelują z estetyką tych urządzeń, zapewniając im przy tym najwyższą ochronę. Dzięki temu obudowa Twojego telefonu będzie skutecznie zabezpieczona przed uderzeniami, zarysowaniami i innymi uszkodzeniami.

Zajrzyj już teraz do przygotowanego asortymentu. Pamiętaj, aby dobierać ochronę ekranu, jak i etui odpowiednio do modelu. To gwarantuje pełną kompatybilność akcesorium z Twoim sprzętem.

GSM-Wiking Adrian Sapijaszka | ul. Darłowska 57/3 | 76-270, Ustka | woj. pomorskie | NIP: 8393227376 | telefon: 8886614496 | email: info.gsmviking@gmail.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl